Splošno o klubu

Študentski klub Kamnik (ŠKK) je društvo študentov in dijakov z območja Kamnika in Komende, ustanovljeno leta 1995. Skrbimo za bogato obštudijsko življenje, študentske ugodnosti, izobraževanje, rekreacijo in druženje mladih. Predsednica ŠKK in UO od volilnega občnega zbora septembra 2020 je Anja Tabakovič.

Študentski klub Kamnik
Šutna 54
1241 Kamnik
Davčna številka: 79334105 (nismo zavezanci za DDV)
Matična številka: 5911575
TRR: SI56 0231 2001 3236 144 (odprt pri NLB)

Uradni zastopnik: Anja Tabakovič (predsednica)
telefon: 051-619-191
mail: anja.tabakovic@skk.si

Člani upravnega odbora:

Predsednica – Anja Tabakovič

Podpredsednica – Ajda Lipovšek

Zapisnikarica – Marija Komatar

Blagajničarka – Doris Jeretina

Vodja dijaške sekcije – David Tabakovič

Predstavnica kluba v Svetu Zveze Škis in Svetu ŠOLS:

Svetnica – Maja Toni

Disciplinska komisija:

Tim Vidmar, Neža Nograšek in Ana Novak

Nadzorna komisija:

Anamarija Dolenc, Nika Trebušak in Jana Levec

Za več informacij o društvu si preberi v dokumentih spodaj.

Statut kluba:
Statut 2018

Pravilniki:

Katalog informacij javnega značaja:
Katalog informacij javnega značaja_2020

Evidenčna naročila:

Kako postati član?

Član lahko postane vsak študent ali dijak s stalnim prebivališčem na področju Upravne enote Kamnik. Za včlanitev zadošča originalno, skenirano ali fotografirano potrdilo o šolanju za tekoče leto ter izpolnjena pristopna izjava. Članstvo je BREZPLAČNO, članarine ni!
Pridruži se nam!

Kaj se dogaja v klubskih prostorih?

Naša klubska sobica na Šutni 54 ponuja veliko zanimivega …

• Člani ŠKK imajo možnost brezplačne uporabe računalnika in interneta, s kuponom iz Informatorja brezplačno spiralno vežemo seminarske, skripte, fotokopije in navadne liste.
  • Dvakrat na mesec lahko vsakemu članu natiskamo skripto ali seminarsko – tudi v barvi!
  • Za brezplačno izposojo je na voljo veliko družabnih iger, zanimivih revij in dnevno časopisje. Zbiramo tudi plastične zamaške za pomoč socialno ogroženim otrokom. Na ogled so tudi fotografije s klubskih natečajev, ki krasijo stene klubskih prostorov.

ŠKK je član velike družine študentskih klubov Slovenije – Zveze ŠKIS. Spada pa tudi pod okrilje ŠOS.
Volilni_pravilnik_za_volitve_svetnikov_Sveta_ŠOLS
Volilni_pravilnik_za_volitve_svetnikov_Sveta_Zveze_ŠKIS

Pravilnik o namenski in gospodarni rabi sredstev ŠOS in njenih organizacijskih oblik 1: