Splošno o klubu

Študentski klub Kamnik (ŠKK) je društvo študentov in dijakov z območja Kamnika in Komende, ustanovljeno leta 1995. Skrbimo za bogato obštudijsko življenje, študentske ugodnosti, izobraževanje, rekreacijo in druženje mladih. Predsednica ŠKK in UO od volilnega občnega zbora septembra 2022 je Maja Toni.

Študentski klub Kamnik
Fužine 10
1241 Kamnik
Davčna številka: 79334105 (nismo zavezanci za DDV)
Matična številka: 5911575000
TRR: SI56 0231 2001 3236 144 (odprt pri NLB)

Uradni zastopnik: Maja Toni (predsednica)
mail: maja.toni@skk.si

Člani upravnega odbora:

Disciplinska komisija:

Tim Vidmar, Neža Nograšek in Ana Novak

Nadzorna komisija:

Anamarija Dolenc, Nika Trebušak in Jana Levec

Za več informacij o društvu si preberi v dokumentih spodaj.

Statut kluba:

Statut 2022

Pravilniki:

Katalog informacij javnega značaja:

Evidenčna naročila:

Kako postati član?

Član lahko postane vsak študent ali dijak s stalnim prebivališčem na področju Upravne enote Kamnik. Za včlanitev zadošča originalno, skenirano ali fotografirano potrdilo o šolanju za tekoče leto ter izpolnjena pristopna izjava. Članstvo je BREZPLAČNO, članarine ni!
Pridruži se nam!

ŠKK je član velike družine študentskih klubov Slovenije – Zveze ŠKIS. Spada pa tudi pod okrilje ŠOS.
Volilni pravilnik za volitve svetnikov Sveta ŠOLS
Volilni pravilnik za volitve svetnikov Sveta Zveze ŠKIS

Pravilnik o namenski in gospodarni rabi sredstev ŠOS in njenih organizacijskih oblik 1: