Splošno o klubu

Študentski klub Kamnik (ŠKK) je društvo študentov in dijakov z območja Kamnika in Komende, ustanovljeno leta 1995. Skrbimo za bogato obštudijsko življenje, študentske ugodnosti, izobraževanje, rekreacijo in druženje mladih. Predsednica ŠKK od volilnega občnega zbora septembra 2017 je Kristina Omovšek.

Študentski klub Kamnik
Šutna 54
1241 Kamnik
Davčna številka: 79334105 (nismo zavezanci za DDV)
Matična številka: 5911575
TRR: SI56 0231 2001 3236 144 (odprt pri NLB)

Za več informacij o društvu si preberi v dokumentih spodaj:
Statut društva ŠKK.pdf
Volilni pravilnik društva ŠKK.pdf

Kataloga informacij javnega značaja.pdf

Kaj se dogaja v klubskih prostorih?

Naša klubska sobica ponuja veliko zanimivega…

• Člani ŠKK imajo možnost brezplačne uporabe računalnika in interneta, s kuponom iz Informatorja brezplačno špiralno vežemo seminarske, skripte, fotokopije in navadne liste.
  • Dvakrat na mesec lahko vsakemu članu natiskamo skripto ali seminarsko – tudi v barvi!
  • Za brezplačno izposojo je na voljo veliko družabnih iger, zanimivih revij in dnevno časopisje. Zbiramo tudi plastične zamaške za pomoč socialno ogroženim otrokom. Na ogled so tudi fotografije s klubskih natečajev, ki krasijo stene klubskih prostorov.

Kako postati član

Član lahko postane vsak študent ali dijak s stalnim prebivališčem na področju Upravne enote Kamnik. Za včlanitev zadošča originalno potrdilo o šolanju za tekoče leto ter slika (za na ŠKK člansko izkaznico). Članstvo je brezplačno, članarine ni.

Pridruži se nam!

ŠKK je član velike družine študentskih klubov Slovenije (zveza ŠKIS).